Уряд не в змозі запобігти віяловим відключенням енергії, тож маскує їх під технічні роботи.

Уряд заявляє, що тримає ситуацію із дефіцитом вугілля під контролем і віялових відключень в Україні під час поточного опалювального сезону не буде. Проте саме віялові відключення вже почалися по всій території України. Просто уряд намагається замаскувати це під «Технічні роботи».

За всі роки незалежності України не було ситуації, коли б масово почали виводити на «планові технічні роботи», як це зараз називають, десятки енергогенеруючих блоків у холодну пору року. Ці роботи на те і планові, що виконують їх у літній, теплий, сезон. А зараз, наприклад, передмістя Києва, при мінусовій температурі надворі, на 10 днів на 10 годин щодня лишили без світла. Ті, хто використовує електрику для опалення та приготування їжі опинилися у жахливих умовах.

Інформація про аналогічні начебто «технічні роботи» надходить мало не з усіх регіонів України. Зокрема, про тривалі технічні відключення повідомляють з Луганської, Львівської, Волинської та Рівненської областей. Головне питання — яким чином уряд планує забезпечити безперебійне постачання електроенергії у лікарні, які потрапляють під географію відключень? Адже апарати ШВЛ не можуть працювати без електроенергії, а аварійні генератори, які на випадок відключень є в медичних закладах, зможуть, у кращому випадку забезпечити потреби тільки реанімаційних відділень.

Хоча, наприклад, ... Читати далі »

Переглядів: 1036 | Додав: bilportal | Дата: 19.11.2021 | Коментарі (0)