Менше, ніж за місяць опалювального сезону, ще до настання морозів з газових сховищ України уже відібрано половину блакитного палива, яке цьогоріч туди закачали. Запаси газу на 18 листопада 2021 року складають 16,9 млрд куб. м, що на 38% менше, ніж на аналогічну дату торік (27,2 млрд куб. м). Справа в тому, що влітку в газосховища спромоглися закачати тільки 3,6 млрд куб. м природного газу, 1,8 млрд з яких уже використали – половину від закачаного цього року.
Це при тому, що морозів ще не було, а тепло дали ще навіть не в усі домівки. Тобто можна сміливо прогнозувати, що впродовж наступних 2-3 тижнів буде використано весь обсяг газу, закачаний у цьому році. А попереду ще 5 місяців.
У газосховищ є обмеження по відбору: чим менше в сховищах запасів, тим менший об’єм газу можна підняти на добу. Нині, можна підняти з газосховищ 160-170 млн куб. м, а фактичне споживання наразі становить 70-90 млн куб. м. Але це споживання суттєво збільшиться з початком морозів. При -20°С в січні-лютому можна буде підняти менше 100 млн куб. м, а потреба зросте до 150 млн куб. м і більше.
Не краща ситуація із вугіллям. З початку листопада загальні запаси вугілля на складах ТЕС скоротились до 353 тис. тонн (станом на ранок 19 листопада), що на 190 тис. тонн (-35%) менше, ніж на 1 листопада. Уже зараз 23 блоки ТЕС і ТЕЦ не працюють через відсутність палива. А вугілля, яке з усім пафосом везуть в Україну і яке, як каже влада, забезпечить українців на всю зиму, насправді ... Читати далі »
Переглядів: 705 | Додав: bilportal | Дата: 23.11.2021 | Коментарі (0)

Товариство, багато хто з вас задавався питанням - чому так багато в Білокуракине хворих на коронавірус? Начебто багато вакцинуються і носять маски, а хворих стає все більше! Коли ви подивитися на ці світлини, зроблені в Білокуракинській лікарні, то все зрозумієте! І відповіть дуже проста. Тому, що керівники лікарні і можновладці селища нехтують простими правилами карантину! А ми, як не як, знаходимось зараз в червоній зоні!

Хворі з позитивними тестами на COVID-19 ходять коридорами лікарні, стоять в чергах до терапевтів, в рентгенкабінет, до інших лікарів, і тим самим заражають медперсонал та інших людей! Це при тому, що наша лікарня загального профілю, а хворі на коронавірус повинні обстежуватися, лікуватися в спеціальних закладах - тобто в ковідних лікарнях, або бути вдома на самоізоляціі!

Наскільки мені відомо, лікарні в червоних зонах повинні приймати тільки екстренних хворих!

Чому бездіють санепідемстанція і правоохоронні органи? Такі хворі ходять і в магазини, і в перукарні, і відвідують інші заклади!

В результаті недбалих дій посадових осіб лікарні захворіли на COVID-19 два працівника рентгенкабінету - Беденко М.І. та Стаценко Л.П.! Хто за цей злочин нестиме покарання, я не знаю!

А ще, товариство, уважно гляньте на таблички, які висять на кабінетах горе-керівників! На 8-му році війни, і це в Украіні на дверях посадових осіб написані назви мовою окупанта! То кому вони служать і на кого чекають!? А може, в них мета - винищити яко ... Читати далі »

Переглядів: 821 | Додав: bilportal | Дата: 23.11.2021 | Коментарі (0)